Закарпатські патрульні нагадують водіям про необхідність їздити з увімкненими фарами з 1 жовтня

Закарпатські патрульні нагадують водіям про необхідність їздити з увімкненими фарами з 1 жовтня

Така інформація опублікована на фейсбук-сторінці Управління патрульної поліції в Закарпатській області.

У повідомленні йдеться: \”З 1 жовтня до 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар.

Ця вимога ПДР є обов\’язковою для виконання у будь-який час доби. Керуйте відповідально, закликають поліцейські.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію