Напередодні Всесвітнього дня людей поважного віку, який відзначають 1 жовтня, в Ужгороді організували фестиваль «Золото літ» для людей віком 50+.
Для пенсіонерів облаштували декілька святкових локацій. Приготували солодке частування, пригощали гарячими напоями. Окрім цього, на них чекала насичена концертна програма. Учасники фесту робили світлини біля фотозони та брали участь у безпрограшній лотереї.
Більше у сюжеті від Uzh Inform:

