В Ужгороді відбувся фестиваль для людей, яким за 50

В Ужгороді відбувся фестиваль для людей, яким за 50

Напередодні Всесвітнього дня людей поважного віку, який відзначають 1 жовтня, в Ужгороді організували фестиваль «Золото літ» для людей віком 50+.

Для пенсіонерів облаштували декілька святкових локацій. Приготували солодке частування, пригощали гарячими напоями. Окрім цього, на них чекала насичена концертна програма. Учасники фесту робили світлини біля фотозони та брали участь у безпрограшній лотереї.

Більше у сюжеті від Uzh Inform:

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію