Мітинг, у якому взяли участь кілька сотень закарпатців, відбувся нині під облдержадміністрацією.
Мітингувальники вийшли на площу з плакатами \”Депутати, захищайте права народу\”, \”Принцип добровільності в Україні не скасовано\” та іншими. На мітинг вийшли й працівники центру переливання крові, які були обурені планами забрати у них будівлю.
Основне, зокрема й про рішення нинішньої сесії Закарпатської обласної ради – у сюжеті телеканалу Сіріус.

