В \”Укрпошті\” повідомили, коли почнуть збільшувати тарифи

В "Укрпошті" повідомили, коли почнуть збільшувати тарифи

В “Укрпошті” офіційно оголосили, що після нового року почнуть підвищувати тарифи.

Про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський на своїй сторінці у Facebook.

Він пообіцяв прискорити доставку і дати можливість відстежувати посилки.

“З нового року буде поступове і вже не таке суттєве підвищення тарифу. Причому в багатьох випадках підвищення тарифу буде супроводжуватися підвищенням якості, швидкості і появою трекінгу”, – написав Смілянський.

До цього терміну, за словами керівника, ціна послуг “Укрпошти” мінятися не буде.

Раніше повідомлялося, що граничне зростання тарифів на відправку листів, бандеролей та посилок складе 10-12%.

З 2020 року граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку будуть підвищені наступним чином:

1. пересилання письмової кореспонденції:

непріоритетний простий лист, поштова картка масою до 50 г – на 1,00 грн (12,5%);
пріоритетний простий лист, поштова картка масою до 50 г – на 1,00 грн (10,0%);
бандероль проста непріоритетна масою до 250 г – на 1,50 грн (12,5%);
бандероль проста пріоритетна масою до 250 г – на 1,50 грн (10,0%);
бандероль проста непріоритетна масою до 1000 г (пересилання вітчизняної продукції книговидавництва) – на 2,70 грн (12,5%);
за кожне рекомендоване відправлення (картка, лист, бандероль) понад плату за масу – на 1,00 грн (12,5%).
2. пересилання посилок без оголошеної цінності:

посилка в межах України – на 4,00 грн (22,7%);
посилка в межах області – на 3,00 грн (29,4%).

Джерело

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію