11-річна дівчинка з Рахівщини, яка врятувала своїх братів, стала «Героєм-рятувальником року»

11-річна дівчинка з Рахівщини, яка врятувала своїх братів, стала «Героєм-рятувальником року»

Софійка Рознійчук стала справжньою героїнею після того, як врятувала своїх братів з палаючого будинку.

Президент України вручив їй відзнаку «Герой-рятувальник року». Минулого року 25 листопада дім, у якому проживала уся родина, згорів. А Соня, якій на той час було 10 років, самотужки врятувала від загибелі своїх молодших братів. Батьків на той час у будинку не було. Мати лежала в лікарні з найменшою дитиною, а батько поїхав у власних справах. Окрім дітей, у хаті перебував ще один родич, якого врятували місцеві.

Вже майже три місяці дівчинка живе в дитячому притулку в смт. Батьово. Коли вона розповідала вихователям цю історію, ніхто до кінця не вірив, що це не дитяча вигадка. Про Соню тут відгукуються позитивно, і найбільше захоплює у дівчинці те, як вона опікується своїми братами і наскільки вона доросла.

Більше у сюжеті від М-студіо:

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію