[b]Акція із благородною метою покликана стати прикладом, аби містяни свідоміше ставилися до потреби чистого довкілля.
Година роботи – 50 мішків зі сміттям. В Ужгороді відбулася акція до всесвітнього дня прибирання.Цього року до акції переважно долучилася молодь : студенти та викладачі УжНУ, працівники обласної бібліотеки та небайдужі містяни.
Детальніше дивіться в сюжеті Ужінформ:


