Ужгород долучився до всесвітньої акції з прибирання

Ужгород долучився до всесвітньої акції з прибирання

[b]Акція із благородною метою покликана стати прикладом, аби містяни свідоміше ставилися до потреби чистого довкілля.

Година роботи – 50 мішків зі сміттям. В Ужгороді відбулася акція до всесвітнього дня прибирання.Цього року до акції переважно долучилася молодь : студенти та викладачі УжНУ, працівники обласної бібліотеки та небайдужі містяни.

Детальніше дивіться в сюжеті Ужінформ:

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію