В Ужгороді вимагають покарання для лікаря з Хуста, через чию недбалість померла мати трьох дітей

В Ужгороді вимагають покарання для лікаря з Хуста, через чию недбалість померла мати трьох дітей

Експертиза довела, що медик діяв непрофесійно, це і стало причиною смерті жінки проте він може уникнути покарання, бо не вистачає суддів.

В Ужгороді рідні та друзі померлої породіллі вимагали суворого покарання для гінеколога, якого звинувачують у смерті матері трьох дітей, – йдеться у програмі “Свідок”.

Уже півтора року триває судовий процес, і весь цей час лікар ходить на роботу.

Експертиза довела, що медик діяв непрофесійно, це і стало причиною смерті Олени. Але він може уникнути покарання, бо не вистачає суддів.

Більше у сюжеті:

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію