Експертиза довела, що медик діяв непрофесійно, це і стало причиною смерті жінки проте він може уникнути покарання, бо не вистачає суддів.
В Ужгороді рідні та друзі померлої породіллі вимагали суворого покарання для гінеколога, якого звинувачують у смерті матері трьох дітей, – йдеться у програмі “Свідок”.
Уже півтора року триває судовий процес, і весь цей час лікар ходить на роботу.
Експертиза довела, що медик діяв непрофесійно, це і стало причиною смерті Олени. Але він може уникнути покарання, бо не вистачає суддів.
Більше у сюжеті:

