21 вересня у всьому світі відзначають день прибирання. З цього приводу в Ужгороді пройшла низка заходів, до яких долучилися екологічно свідомі люди.
Вчорашній екозахід, в якому взяли 53 людей, розпочався о 12-й годині, розповіла організаторка Ганна Мелеганич.
Учасники прибрали територію від транспортного мосту до Боздошського парку. Тривала акція дві години. Протягом цього часу зібрали близько п’ятдесяти стадвадцятилітрових пакетів сміття. За словами Ганни Ганич, його відсортують та відправлять на переробку.
Детальніше – у сюжеті UA: Закарпаття:

