back to top
spot_img
14.9 C
London
додомуСуспільствоЩе одній об'єднаній територіальній громаді дали старт на Закарпатті

Ще одній об\’єднаній територіальній громаді дали старт на Закарпатті

Ще одній об'єднаній територіальній громаді дали старт на Закарпатті

Білківська сільська рада розпочала процедуру утворення об\’єднаної громади. Про це повідомляє портал Mukachevo. net.

Раніше Mukachevo.net писало, що Білківська сільська рада ініціювала утворення ОТГ з центром у селі Білки, Іршавського району. Відтак, 2 сусідні села Луково та Імстичево надіслали лист-відповідь, про готовність розпочати процедуру щодо утворення об\’єднаної громади.

Як розповіли Mukachevo.net в Білківській сільській раді, на позачерговій сесії 18 вересня, було прийнято рішення розпочати процедуру утворення ОТГ з центром у селі Білки. Наразі до майбутньої Білківської ОТГ добровільно планують увійти 3 села — Білки, Імстичево та Луково.

Так, найближчим часом мають розпочатись громадські слухання щодо утворення об\’єднання, після чого рішення громад затвердять на сесіях сільских рад.
Нагадаємо, нещодавно в Закарпатській ОДА дали дозвіл на утворення Довжанської ОТГ.

Однак, всупереч проекту перспективного плану, на Іршавщині спробують утворити 5-ту ОТГ — з центром у селі Кушниця.

Останні новини:

До теми: