Юна закарпатка отримала від президента відзнаку «Герой-рятувальник року»

Сьогодні, 17 вересня, у Маріїнському палаці в Києві відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року».

Юна закарпатка отримала від президента відзнаку «Герой-рятувальник року»

Одною з лауреатів всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року» стала 11-річна Софія Рознійчук, яка під час пожежі з палаючого будинку винесла 4 своїх братиків та сестричок.

Зокрема, у Маріїнському палаці Президент України Володимир Зеленський нагородив юну героїню почесною грамотою, вручив квіти та справжню форму рятувальника.

Mukachevo.net

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію