Мукачівських школярів, які постраждали через невідомий газ, виписали з лікарні

Мукачівських школярів, які постраждали через невідомий газ, виписали з лікарні

Зараз діти почуваються краще. Про це розповідають журналісти у сюжеті каналу UzhInform.

Троє в реанімації і ще семеро в інфекційному відділенні обласної дитячої лікарні. Так завершився п’ятничний урок трудового навчання в мукачівській школі номер 10.
Діти отруїлися невідомою речовиною, розпиленою в навчальному закладі. Зараз їх стан значно кращий.

Більше – у сюжеті телеканалу UzhInform:
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію