Зараз діти почуваються краще. Про це розповідають журналісти у сюжеті каналу UzhInform.
Троє в реанімації і ще семеро в інфекційному відділенні обласної дитячої лікарні. Так завершився п’ятничний урок трудового навчання в мукачівській школі номер 10.
Діти отруїлися невідомою речовиною, розпиленою в навчальному закладі. Зараз їх стан значно кращий.
Більше – у сюжеті телеканалу UzhInform:

