В Ужгороді відбувся семінар для лікарів та медичних працівників на тему «Надання медичної допомоги в умовах воєнного стану: сучасні підходи та рішення». Захід був організований на базі відокремленого підрозділу «Клінічна лікарня планового лікування» за підтримки управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ужгородської міської ради.
Під час семінару провідні фахівці з Києва поділилися з учасниками своїм досвідом та знаннями щодо надання медичної допомоги в умовах війни. Були розглянуті такі питання, як вплив тривалого стресу на здоров’я, особливості перебігу онкологічних, серцево-судинних, легеневих і дерматологічних захворювань в умовах воєнного стану, а також практичні аспекти надання медичної допомоги.
Учасники семінару отримали можливість ознайомитися з сучасними підходами до лікування пацієнтів в умовах війни та обговорити з фахівцями актуальні питання надання медичної допомоги. Після завершення навчання учасники успішно пройшли тестування в системі безперервного професійного розвитку та отримали сертифікати з балами БПР для професійної атестації.









