Інцидент трапився в п\’ятницю, 13 вересня, в с. Забрідь, Хустського району.
Про це пише Mukachevo.net з посиланням на публікацію Романа Келемена у мережі Facebook.
Як зазначає пан Роман, у п’ятницю , 13.09.2019р., в с. Забрідь, Хустського району в Забрідській ЗОШ 1-3 ступенів першачок школи впав у вигрібну яму шкільного туалету.
На щастя його друзі однокласники побігли за вчителями, щоб ті врятували школяра, який провалився в туалет. Дитину врятували, витягнувши з шкільних фекалій.
Усі батьки шоковані таким випадком.
І це вже не перший випадок у районі, коли школярі молодшої ланки провалюються у вигрібні ями, – зазначає автор публікації.


