Вхiд на сайт
Авторизацiя

Що варто знати про страхування

Що варто знати про страхування
На сьогодні страхування поділяється на обов'язкове, за державною необхідністю і добровільне, що оформляється відповідними договорами між страхувальником і страховиком.

На відміну від України, у зарубіжній практиці види страхування називають класами. Кожному класу відповідає певний ризик, що пов'язані з ним зобов'язання, які підлягають всебічній оцінці. Зарубіжна теорія і практика розглядають страхування як первинне розміщення ризику.

У страхуванні обов'язково присутні і взаємодіють дві сторони – страховик в особі державної або недержавної страхової компанії і страхувальник (фізична або юридична особа). Страховик відповідає за відшкодування загибелі застрахованого майна або виплату певної страхової суми при настанні обумовлених договором подій в житті людини (страховий випадок) за умови, що страхувальник сплачує йому договірний внесок (страхову премію).

Предметом безпосередньої діяльності страховиків, чи то в медичному страхуванні https://vuso.ua/ua/uslugi/drugie-uslugi/mediczinskoe-strahovanie.html , чи будь-якому іншому, є забезпечення страхової функції і забезпечення страхового захисту клієнтам. Забезпечуючи страховий захист у своїй поточній діяльності, страховики не тільки вступають в страхові відносини, а й в якості інвесторів виходять на фондовий, іпотечний і кредитний ринки.

Страхування на добровільних засадах

Цей різновид послуги здійснюється на добровільних засадах і діє відповідно до закону, що визначає загальні умови страхування і об'єкти, які підлягають цьому заходу. Що стосується конкретних умов, то вони регулюються правилами страхування і розробляються страховиком.

Добровільному страхуванню притаманні такі риси:

• Повною мірою характерно тільки для страхувальників. Страховик на першу вимогу страхувальника гарантує укладення договору страхування. При цьому він не зобов'язаний укладати договір страхування на умовах, запропонованих страхувальником.
• Характерне вибіркове (неповне) охоплення страхувальників. Цей вид страхування завжди обмежений за термінами страхування. Тільки шляхом повторного переукладання договору на новий термін забезпечується безперервність добровільного страхування. Несплата страхувальником страхових внесків призводить до припинення договору страхування.

Поряд з поняттям страхування в страховій діяльності застосовуються поняття співстрахування. Це означає страхування об'єкта за одним договором спільно з кількома страховиками. Договір повинен містити умови, що визначають права і обов'язки кожного страховика.


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: