back to top
spot_img
15.6 C
London
додомуКриміналМукачівська пивоварка: закарпатка незаконно виготовляла і продавала пиво

Мукачівська пивоварка: закарпатка незаконно виготовляла і продавала пиво

Інформацію про це оприлюднили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Мукачівська пивоварка: закарпатка незаконно виготовляла і продавала пиво

Прокуратурою Закарпатської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканки Мукачівщини, яка займалася незаконним виготовленням, зберіганням та збутом незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч.1, ч.2 ст.204 КК України – в редакції до 01.01.2019 р.).

У ході досудового розслідування встановлено, що жінка, незаконно, без відповідної ліцензії виготовила понад 2 тис л. пива, яке в подальшому, незаконно реалізовувалось в одному з відомих ресторанів м. Мукачева.

Досудове розслідування, яке здійснювали слідчі управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в Закарпатській області наразі завершене. Прокуратура області скерувала обвинувальний акт стосовно підозрюваної до Мукачівського міськрайонного суду для розгляду по суті.

За скоєне, жінці загрожує штраф від 3 000 до 10 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає від 51 тис грн до 170 тис грн.

Останні новини:

До теми: