back to top
spot_img
14.4 C
London
додомуКриміналНа Тячівщині місцеві організували мережу незаконного грального бізнесу

На Тячівщині місцеві організували мережу незаконного грального бізнесу

На Тячівщині місцеві організували мережу незаконного грального бізнесу

П’яти учасникам злочинної групи, які організували мережу го грального бізнесу на щині . Про це інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

28 березня 2019 року, за погодження процесуального прокурора слідчими СУ ГУНП в Закарпатській області повідомлено про підозру п’яти учасникам ОЗГ у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.28, ч.1 ст.203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом, вчинене організованою групою).

Під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області співробітниками Управління захисту економіки в Закарпатській області спільно з СУ ГУНП в Закарпатській області ще в квітні 2018 року припинено діяльність зловмисників, які організували незаконне зайняття гральним бізнесом на території Тячівського району Закарпатської області.

У ході проведених обшуків в гральних закладах вилучено 86 одиниць комп’ютерної техніки, мобільні телефони, грошові кошти у національній та іноземній валютах.

Після завершення ряду експертиз, що обумовили таку тривалість слідства, здобуто додаткові докази злочинної діяльності учасників ОЗГ.

Встановлено, що група займалась злочинною діяльністю упродовж 2018-2019 років. Учасники ОЗГ – місцеві мешканці.

Триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі СУ ГУНП в Закарпатській області. Прокуратура Закарпатської області забезпечує процесуальний контроль за ходом слідства.

Останні новини:

До теми: