У сховок помістили 300 пачок цигарок іноземного виробництва без акцизних марок. Наразі встановлюється їхня вартість. Вилучений у 33-річного угорця автомобіль оцінили на суму понад 46 тисяч гривень.
22 березя прикордонний наряд пункту пропуску «Ужгород» виявив цигарки у паливному баку легкового автомобіля «Volkswagen» словацької реєстрації.
Під час перевірки транспортного засобу правоохоронці спільно з митниками помітили ознаки втручання у його конструктивні особливості. Легковик вирішили оглянути поглиблено і невдовзі виявили у ньому спеціально облаштований тайник. Його було утворено шляхом вварювання пластини, яка розділяла бак на дві частини, та вирізання отвору прямокутної форми, за допомогою якого використали пустотілий простір баку. Доступ до прихованих від прикордонно-митного контролю тютюнових виробів став можливим після повного демонтажу паливного баку та виймання пластини, яка була приклеєна до нього і створювала видимість цілісності конструкції, – інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон на своїй сторінці у Facebook.


