Через вогонь із димаря на Хустщині мало не загорівся будинок

Через вогонь із димаря на Хустщині мало не загорівся будинок

Як розповідають очевидці, місцеві рятувальники зреагували миттєво. Це дало можливість відвернути біду.

Незвична подія сталася сьогодні ввечері в Хусті. Очевидці зафільмували, як із димаря одного з будинків замість диму піднявся вогняний стовп.

МНСники зреагували миттєво і вже за 2 хв. на місце події прибула пожежа машина.

Як стверджують очевидці, причиною пожежі стало те, що жінка розпаливши камін, перегрузила його.

Про травмованих і завдані збитки від пожежі наразі невідомо.

Через вогонь із димаря на Хустщині мало не загорівся будинок

Джерело.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію