На Закарпатті взялися за дорогу, яку капітально не ремонтували жодного разу

На Закарпатті взялися за дорогу, яку капітально не ремонтували жодного разу

В Ужгородському районі підрядник завершує капітальний ремонт частини автодороги обласного значення «Підгорб – Сюрте», яка була здана в експлуатацію в 1958 році.

– Цього року за виділені кошти вдасться зробити близько півкілометра суцільного асфальтного покриття, наступного року роботи продовжать, – повідомляє Геннадій Москаль. – До речі, з моменту здачі в експлуатацію дорогу капітально не ремонтували жодного разу.

Джерело фінансування – Дорожній фонд, інформує Закарпатська ОДА.

На Закарпатті взялися за дорогу, яку капітально не ремонтували жодного разу
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію