ДТП трапилася в Ужгороді: автомобіль збив велосипедистку. Жінка жива.
Водій авто надавав їй першу домедичну допомогу. Про автопригоду повідомляють користувачі соцмереж.
Зокрема, очевидець В’ячеслав Шпонтак пише:
\”Перехрестя Гагаріна і Коритнянської, збито велосипедистку, жива, першу медичну надавав водіц ам Kia чорного кольору, на місці працює СОГ та Патрульна поліція.\”

