На Закарпатті іноземця залишили без автомобіля

На Закарпатті іноземця залишили без автомобіля

Учора прикордонники Мукачівського загону припинили спробу незаконного переміщення через кордон тютюнових виробів.

В пункті пропуску «Дякове», що на кордоні з Румунією, під час поглибленого огляду автомобіля «Тойота», яким керував 54-річний громадянин Норвегії, прикордонники спільно з митниками виявили 200 пачок сигарет.

Сигарети іноземець спробував приховати під обшивкою авто.

Тютюнові вироби було вилучено. Окрім сигарет, норвежець втратив й своє авто. Сума оцінки вилучених сигарет склала 7 620 гривень, автівку іноземця оцінили у 126,5 тисяч гривень, інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

На Закарпатті іноземця залишили без автомобіля
На Закарпатті іноземця залишили без автомобіля
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію