Вхiд на сайт
Авторизацiя

Сенсація: Перший тайм поєдинку "Минай-Динамо" завершується неочікуваним результатом

Щойно завершився перший тайм надзвичайно важливого та цікавого поєдинку, який привернув увагу усієї спортивної спільноти Закарпаття.

Колектив Другої ліги ФК "Минай" приймає ТОП команду України ФК "Динамо". На перерву закарпатська команда йде в приємному настрої - всупереч прогнозам на табло зафіксовано мінімальну перевагу закарпатців - 1:0. Гол у ворота киян забив Роберт Гегедош.

Нагадаємо, Минай не зможе розраховувати в матчі проти віце-чемпіона України на лідерів - Олега Допілку та Михайла Кополовця. Обидва отримали незначні ушкодження. Найближчим часом Кополовець вирушить до Німеччини на медобстеження.

Щодо киян, то Олександр Хацкевич вимушений обійтися без захисника Тамаша Кадара, який отримав дискваліфікацію.

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!