В Ужгороді патрульні виявили у хлопців небезпечну знахідку

В Ужгороді патрульні виявили у хлопців небезпечну знахідку

Юнаки гуляли містом із предметом, схожим на ніж

Вчора, близько 23-ї години, на вулиці Станційній ужгородські патрульні побачили юнаків, які розгулювали із предметом, схожим на ніж (мачете).

Інспектори одразу прийняли рішення поспілкуватися з хлопцями. Й викликали на місце події слідчих, оскільки, в діях цих громадян вбачаються ознаки кримінального правопорушення.

Подальші обставини з\’ясовуватимуть слідчі, інформує УПП в Закарпатській області.

В Ужгороді патрульні виявили у хлопців небезпечну знахідку
В Ужгороді патрульні виявили у хлопців небезпечну знахідку
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію