Цими днями у місті Чоп працівники поліції затримали автомобіль марки «Меrсedes» іноземної реєстрації, де й виявили такий \”улов\”.
За кермом автомобіля перебував 22-річний житель Ужгорода, в салоні знаходилися троє його однолітків, теж ужгородці.
При огляді автомобіля полісмени виявили два пістолети та згорток з речовиною зеленого кольору, схожою на марихуану.
Зброю та наркотики правоохоронці вилучили та направили на експертизу, а автомобіль помістили на спецмайданчик.
Чоловікам інкримінують незаконне поводження зі зброєю та з’ясовують мету перебування озброєних ужгородців у Чопі. Зокрема, їх перевіряють на можливу причетність до скоєння злочинів.

