Наркотики і пару пістолетів знайшли чопські полісмени в авто 22-річного ужгородця

Наркотики і пару пістолетів знайшли чопські полісмени в авто 22-річного ужгородця

Цими днями у місті Чоп працівники поліції затримали автомобіль марки «Меrсedes» іноземної реєстрації, де й виявили такий \”улов\”.

За кермом автомобіля перебував 22-річний житель Ужгорода, в салоні знаходилися троє його однолітків, теж ужгородці.

При огляді автомобіля полісмени виявили два пістолети та згорток з речовиною зеленого кольору, схожою на марихуану.

Зброю та наркотики правоохоронці вилучили та направили на експертизу, а автомобіль помістили на спецмайданчик.

Чоловікам інкримінують незаконне поводження зі зброєю та з’ясовують мету перебування озброєних ужгородців у Чопі. Зокрема, їх перевіряють на можливу причетність до скоєння злочинів.

Наркотики і пару пістолетів знайшли чопські полісмени в авто 22-річного ужгородця

Джерело.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію