back to top
spot_img
13.9 C
London
додомуЕкономіка"Закарпатгаз" вирішив підзаробити на рядових мешканцях Ужгорода

\”Закарпатгаз\” вирішив підзаробити на рядових мешканцях Ужгорода

"Закарпатгаз" вирішив підзаробити на рядових мешканцях УжгородаВ Ужгороді проводять масові рейди, перевіряють автономне опалення городян, газові лічильники та інші речі пов\’язані з газом.
Зауваження з боку співробітників газового господарства є завжди (не правильно поставлені котли, лічильники і т.д.), це все робиться для того щоб \”висмоктати\” з жителів чималі кошти, від 500 до 2500 гривень. Жителям здали лічильники на перевірку у ВАТ \”Закарпатгаз\” надходять листи, де повідомляється, що їх лічильник не придатний для використання. Нові лічильники жителі повинні класти за свої кошти.
Лист який приходить від \”Закарпатгазу\” не має ніякої мокрої печатки, і не передається власнику будинку особисто в руки. Не надається технологічний висновок – чому лічильник не придатний.

Transkarpathianews.net

Останні новини:

До теми: