back to top
spot_img
16.1 C
London
додомуСуспільствоПрогноз погоди на неділю: Україну накриє сильними дощами і похолоданням

Прогноз погоди на неділю: Україну накриє сильними дощами і похолоданням

Прогноз погоди на неділю: Україну накриє сильними дощами і похолоданням

24 вересня в Києві хмарно з проясненнями, дощ, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +11…+13 градусів, вдень +16…+18 градусів.

На заході України хмарно з проясненнями, дощ, місцями грози, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +5…+13 градусів, вдень +13…+20 градусів.

У Карпатах дощ, місцями гроза, температура вночі +3…+8 градусів, вдень +11…+16 градусів.

У Моршині дощ, температура вночі +6…+8 градусів, вдень +15…+17 градусів.

У Трускавці дощ, температура вночі +6…+8 градусів, вдень +15…+17 градусів.

У Сваляві дощ, температура вночі +6…+8 градусів, вдень +15…+17 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, дощ, місцями гроза, в Сумській області без опадів, вітер східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі +9…+14 градусів, вдень +13…+20 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, вночі та вранці дощ, місцями гроза, вдень без опадів, тільки у Вінницькій області пройде дощ, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +9…+14 градусів, удень +17…+23 градуси, у Вінницькій області +14…+19 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, переважно без опадів, вітер східний, 5-10 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі +9…+15 градусів, вдень +20…+26 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, вночі і вранці місцями короткочасний дощ, гроза, вдень без опадів, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +9…+16 градусів, вдень +20…+26 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, вночі і вранці місцями короткочасний дощ, гроза, вдень без опадів, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +11…+16 градусів, вдень +20…+25 градусів.

У Ялті вночі і вранці місцями короткочасний дощ, вдень без опадів. Температура вночі +13…+15 градусів, вдень +22…+24 градуси.

23 вересня на 9:00 температура води становила в Чорному та Азовському морях +21…+24 градуси, у Дніпрі біля Києва +18 градусів.

Джерело: Українські Новини

Останні новини:

До теми: