back to top
spot_img
9.3 C
London
додомуСуспільствоУкраїнські військові на першій лінії в зоні АТО отримають 10 тисяч гривень...

Українські військові на першій лінії в зоні АТО отримають 10 тисяч гривень доплати

Українські військові на першій лінії в зоні АТО отримають 10 тисяч гривень доплати

Військовослужбовці Нацгвардії протягом 2017 року отримають більше 450 квартир, зауважив Президент

Українські військові, які несуть службу на першій лінії в зоні проведення антитерористичної операції, отримають 10 тис. грн доплати. Про таке повідомив Президент України Петро Порошенко в ході виступу в військової частини в г. Калиновка Вінницькій області. Про таке повідомив “5 канал”.

\”Значно підвищена грошова доплата за перебування в зоні антитерористичної операції. Крайнє підвищення за моїм наказом було зроблено в серпні поточного року, і вже на першій лінії український воїн отримає 10 тис. грн доплати\”, – сказав Порошенко.

Крім того, він зазначив, що значно покращився матеріально-технічне забезпечення армії та Національної гвардії України. Підрозділи забезпечені сучасною бойовою технікою, озброєнням; значно покращився речове та харчове забезпечення.

Порошенко також нагадав, що військовослужбовці Нацгвардії протягом 2017 року отримають більше 450 квартир.

Він сказав: \”За моїм дорученням, згідно з планом реформування військових формувань в повній відповідності до стандартів НАТО підготовлений проект постанови, яке змінить нарахування грошового забезпечення військовослужбовців. Хочу подякувати уряду, що 30 серпня ці мої пропозиції були підтримані і вступили в силу\”.

Військова частина 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, яку відвідав Президент, однією з перших почала боротьбу з сепаратистами та проросійськими найманцями. На початку квітня 2014-го саме вони звільнили Харківську ОДА від проросійських бойовиків. Під час проведення Антитерористичної операції особовий склад військової частини брав участь у спецопераціях у Слов’янську, Семенівці, Красному Лимані, Ясинуватій, Лисичанську, Пісках, Водяному, Кримському і Мар’їнці, а також в Донецькому аеропорту.

Останні новини:

До теми: