Вхiд на сайт
Авторизацiя

Закарпатські рятувальники звернулися до краян із важливим повідомленням

Закарпатські рятувальники звернулися до краян із важливим повідомленням
Управління ДСНС України у Закарпатській області закликає мешканців краю берегти природу та не провокувати пожежі в лісових масивах.

Щороку в теплу погоду закарпатці прямують до лісу на відпочинок. При цьому люди не задумуються, що через власне недбальство можуть спричинити масштабну лісову пожежу. Достатньо буде одного сірника чи недопалка, не кажучи вже про залишене без нагляду вогнище. Як наслідок – сотні знищених дерев і загиблих тварин.

Аби не зашкодити довкіллю, дотримуйтеся нескладних правил пожежної безпеки. Вибираючись навесні на пікнік до лісу, розкладайте багаття лише на спеціально відведених ділянках, не застосовуючи при цьому легкозаймистих речовин. Не викидайте на землю непогашені сірники чи недопалки, а також не відходьте далеко від вогнища. Перед поверненням додому обов’язково залийте вогонь водою або засипте землею.

Рятувальники закликають: "Подумайте про майбутнє своїх дітей, адже лісові масиви – це легені Закарпаття. І без них наш край просто задихнеться!"


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
КОММЕНТАРI (1)
ddd 1 травня 2017 16:24
Не нравится 0 Нравится
"Як наслідок – сотні знищених дерев і загиблих тварин."

идите и спасайте свои деревья их вырезают бензопилами ежедневно повсеместно в округ ужгорода.
Цитировать          1
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: