Вхiд на сайт
Авторизацiя

Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)

Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)
Відомо, що всі містяни та гості обласного центру Закарпаття просто зобов’язані зробити фотографії біля сакур у весняному квітучому Ужгороді. Тому часті фотосесії на пишних рожевих вулицях міста вже нікого не дивують. Плідно працюють у цей період і популярні фотографи та моделі.

Зараз, коли до закінчення піку цвітіння залишаються лічені дні, «Закарпатський кореспондент» поспілкувався з талановитими митцями фотографій та моделями про роботу в «сакурний» період.

Володимир Боїшко, фотограф:

Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)«Досить часто до мене звертаються закохані пари з проханням зробити красиві світлини на фоні сакур та магнолій, які цвітуть у нашому місті.

ЛОКАЦІЇ. Можу відзначити улюблену алею біля нашого Ужгородського ЗАГСУ, також чудова сакура на вулиці Грушевського, де вона опустила свої гілки до самого долу. Під час цвітіння кожного дня можна спостерігати за безліччю моделей та улюблених пар, які надихаються цим цікавим деревом та роблять світлини.

ОСОБЛИВОСТІ. Звісно, краще сакура розкриває всю свою красу під час сонячної погоди. Але й під вечір на заході сонця можна спіймати чудовий колір та поєднати його з щирою емоцією дівчини чи закоханої пари.
Зазвичай, коли ми обговорюємо одяг моделі, даю рекомендацію одягати щось легке та вільне, і щоб колір був весняний та наближений до кольору сакур.

РАКУРСИ. Можу сказати одне: під час зйомки сама модель підкаже, як краще. Особисто я фотографую емоції, а не ракурси. Адже ракурс та позу можна повторити завжди, а емоцію чи погляд навряд вдасться відобразити так само».

Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)


Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)Людмила Анталовці, фотограф:

«Кожного року, як починається рожева казка, мене майже щодня можна зустріти на вулицях Ужгорода.

ЛОКАЦІЇ. Добре фотографувати на околицях Закарпатської ОДА на заході сонця, а також на вулиці Грушевського, де сакури дістають до землі.

ОСОБЛИВОСТІ. Звичайно, сонечко – найкращий варіант, але з туристами, що приїжджають на один день, був досвід і під дощем та сильним вітром фотографувати. Тоді все одно світлини у нас виходили прекрасними.

Практикую індивідуальний підхід до кожного клієнта і ми обираємо образ, який буде цікавим саме для нього».

Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)
Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)


Роман Карляк, фотограф:

Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)«У період цвітіння сакур фотосесії проводжу майже щодня. За допомогою творчого бачення та хорошого технічного обладнання вдається передати настрій, не залежно від локацій. Хоча тепер навіть сучасні смартфони в руках умільців легко створюють шедеври.

ОСОБЛИВОСТІ. Основою будь-якої фотографії є світло. Без нього знімки неможливо зробити взагалі. Вдалими фотографії виходять, коли є хороший настрій, а він є саме тоді, коли приємно сітківці ока. При м’якому світлі, яке лягає від кутом, тобто схід чи захід сонця, менше тіней під очима чи носом. Тоді об’єм об’єктів у кадрі промальовується краще. Рівень підготовки до такої фотосесії безпосередньо впливає на результат.

ПОРАДА. Варто користуватися картою кольорів (скачати можна в Мережі). За допомогою цього легко визначити, які барви краще поєднати на фото.
Такою картою користуються дизайнери та рекламники (коли піджак і штани не одного кольору, але гармоніюють). Так і до сакури можна підібрати речі, які на фотографії доповнювали б кольорову гаму.

РАКУРСИ. Вдалих ракурсів є 2: я і сакура; сакура і я (усм. – авт.), а також 998 видів альтернатив».

Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)

Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)


Вікторія Німець, модель:

Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)«Фотосесії з сакурами проводжу майже щорічно. Часто запрошують фотографи. На жаль, цього року, погода трішки підвела. Але, сподіваюся, ще буде така нагода!

ЛОКАЦІЇ. Дуже вдалі фото виходять біля сакур на вулиці Грушевського, там їхні віти низькі та похилі.

ПОРАДА. Бажано уникати фотосесій опівдні, коли сонячне світло занадто яскраве! Як на мене, найкращі фото виходять під вечір. Проте погода повинна бути ясною.

ОДЯГ. Щодо одягу, то варто обрати ніжні, пастельні відтінки, квіткові принти. Зазвичай я одягаю легкі та ніжні сукні, проте буває по-різному. Із макіяжем варто не перестаратися. Головне, щоб він вдало підкреслював природню красу».

Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)


Юрій Кіфор, фотограф:

Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)«Фотосесії серед суцвіття сакур проводжу доволі рідко, стараюсь їх уникати (усм. – авт.).

ЛОКАЦІЇ. Це імпровізація. У кожний період доби різні локації «грають» по-своєму цікаво. Тому улюбленого такого місця нема, але найпопулярнішими під час фотосесій є сакура біля драмтеатру та в скверику Масарика, і, звісно, чудові на вулицях Фединця, Ракоці та Крилова, але там дуже заважають припарковані автомобілі.

ОСОБЛИВОСТІ. Досить непросто обробляти багато фотографій з рожевим кольором та його відтінками.

РАКУРСИ. Вдалий ракурс, звісно, знизу вверх, щоб нічого зайвого не було в кадрі. Хоча в окремих випадках імпонують як прямий ракурс, як і зверху.

ВИМОГИ. У мене немає вимог до моделей… Я люблю фотографувати щасливих людей. Усмішка на обличчі – головне. Це впливає і на особистий настрій, тому нахабних або сумних людей фотографувати не дуже люблю. І, звісно, шаленію, коли вони по-справжньому закохані – тоді кадрів зовсім не шкодую».

Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)
Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)


Читайте також: Цвітіння сакури в Ужгороді: найпопулярніші та найгарніші локації (КАРТА)

Томі Бодов, фотограф:

Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)«Такі фотосесії проводив, може, разів 20 всього. Саме ця тенденція призводить до руйнування сакур. Навіть складається таке враження, що їх так багато насаджують, аби втрати не були помітними. У цей період мені подобається сам феномен цвіту, а не те, як для себе його можна використати.

ЛОКАЦІЇ. Однозначно, це стара частина міста. Тендітні рожеві сакури відмінно вписуються поруч із монументальною грубою архітектурою. Людина на фоні такої композиції буде, ніби, чимось проміжним між скороплинним цвітом та старими будинками, між формою сакури (відсутність прямих ліній) та виглядом будівель (геометричними формами).

РАКУРСИ. О, ракурси! Краще, мені здається, фотографувати людей не під сакурою, а перед нею.

ОСОБЛИВОСТІ. Погода значення не має. Зранку кольори свіжі та прохолодні, тобто сакура буде рожевою з фіолетовими відтінками, а ввечері -- з теплими тонами. Вимога одна -- хороший (не зіпсований) настрій».

Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)


Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)Василь Третяк, фотограф:

«Запис на фотосесії розпочинається за кілька тижнів до того, як сакури цвітуть. Ніхто ж бо не хоче втратити можливість мати гарні знімки з цими неймовірними деревами! Минулого року, наприклад, зйомки були чи не щодня. Цьогоріч дещо менше, адже погода якась не квітнева.

ЛОКАЦІЇ. Локацій багато, де росте сакура, там і фотографуємося. Зараз в Ужгород приїжджає чимало туристів, тому у центральній частині міста складно зробити гарний знімок, щоб туди не потрапила чиясь рука чи нога. Та й чергу перед тим треба вистояти. Зазвичай обираю або Проспект Свободи, або вулички поблизу, щоб і туристів не було так багато, й автомобілів було поменше.

ОСОБЛИВОСТІ. Люблю фотографувати зранку, коли місто лише прокидається, проте не завжди багато охочих прийти на фотосесію о 8.00. Тому зазвичай фотографую у післяобідній час: тоді і сонце (якщо воно є) не таке пекуче, та фото красивими виходять.

Звичайно, добре, якщо модель заздалегідь підготується до зйомки: зробить макіяж, підбере одежу. Проте, якщо не виходить – то не проблема, адже найголовніше в фотографіях – це емоції і гарний настрій.

РАКУРСИ. Важко сказати про ракурси, бо до кожної людини повинен бути свій підхід. Ніколи не знаю, що саме прийде мені в голову під час фотосесії: чи то я на дерево полізу за красивим кадром, чи модель попрошу туди забратися».

Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)
Кращі локації та секрети «сакурних» світлин від ужгородських фотоекспертів (ФОТО)


Візьміть до уваги прочитане і скористайтеся нагодою зробити вражаючі світлини біля чарівних сакур. Але не зволікайте – цвістимуть вони ще не так і довго. Вдалих фото та весняного настрою!

Закарпатський кореспондентВи зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: