Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 2-8 квітня: у Дів зріс сексуальний потенціал, а до Козерогів повернуться старі приятелі

Гороскоп на 2-8 квітня: у Дів зріс сексуальний потенціал, а до Козерогів повернуться старі приятелі

Астролог Любов Шехматова розповіла, чого варто очікувати від долі представникам різних знаків зодіаку цього тижня.

ОВНИ. Космос транслює через вас потужні енергопотоки, перетворюючи в яскраву волелюбну особистість з революційним шармом, здатну запалити людей на великі прогресивні справи. Не розпиляйтеся вхолосту, а направте полум'яний ентузіазм в трудове русло заради матеріального збагачення і виконання власних бажань. "Хочу" – святе!

Дбайте про родину, власне здоров'я і постарайтеся гармонійно вписатися в ритми ділової команди. А тим, хто займається пошуками роботи, порада: не пропустіть вигідну пропозицію.

На подружньому фронті кармічна смуга триває. Якщо ваш союз тримається на магніті взаємних образ, слід терміново покаятися в поганих вчинках, очистити душу від настирливих руйнівних думок, емоцій, щоб зміцнити розхитаний союз. Партнеру потрібна любов, чуйність, милосердя, матеріальна турбота і ви зобов'язані йому це дати, не вимагаючи термінової віддачі. Безоплатно.

ТЕЛЬЦІ. Йде процес очищення підсвідомості, де потрібна максимальна смиренність. Збавте швидкість, не метушіться, менше афішуйте свою діяльність. Тихіше їдеш, далі будеш, зараз на події ви не здатні впливати. Втім, інтуїтивно будете братися за те, що подобається, отримуючи продуктивний результат. Надолужуйте згаяний час, розгрібайте завали в роботі. Потрібно обов'язково доробити те, що не встигли, на протязі року, виконати дані обіцянки. "Висяки" слід усунути (до 19 квітня).

Зі старими друзями, колегами по роботі дружіть, адже вас пов'язують узи дружби з кармічним підтекстом.

На любовному фронті все чудово, вас люблять, проте це не привід для чуттєвого "дармоїдства" – платіть взаємністю, демонструючи еталон люблячого серця.

БЛИЗНЮКИ. Дружній полк прибуде, його ви сформуєте завдяки власним зусиллям. Життя б'є ключем, що вливається в її бурхливу течію, будьте активними, винахідливими, тоді реалізація соціальних устремлінь пройде на "ура", і не тільки на передовій, але і в тилу на благодійному фронті. Якщо ви зразковий сім'янин, поважаєте фамільні і національні традиції, доля пошле подарунки через родичів. Удача супроводжує тим, хто жертвує себе на родовий вівтар.

Шлюбний союз бережіть, а якщо узи Гіменея "душать", це спокуса від лукавого, що норовить зруйнувати непорушний оплот, провокуючи партнера на порочні вчинки. Вас зцементує взаємна любов і спільна справа.

У бізнесі, професійній сфері – знову екскурс в минуле, дихайте "нафталіном", "повторення – мати навчання".

РАКИ. Шлях професійної майстерності веде на кар'єрний Олімп, де проходять службові модернізації, щоб вписатися в віражі духу часу. Виповзайте з консервативної раковини назустріч сонцю прогресу. Воно вабить не рожевою ілюзією, а реальними плодами – за попередні трудові подвиги. Швидко перетворюйтеся на внутрішньому рівні і скрізь працюйте на віддачу, щоб енергія не "закисла" в судинах. Проявляйте оригінальність, винахідливість, будьте виконавчими. Не піддавайтеся спокусам (це від лукавого) в службовій сфері. Зараз ви екстраверт, якого змінить суспільство. Як то кажуть, з ким поведешся, від того й наберешся.

Ваше завдання – знайомих перетворити в надійний дружній оплот, від якого повинна бути відчутна користь в майбутньому.

В особистому житті, родині все відмінно, крапля за краплею, як невтомна бджілка збирайте нектар щастя в свої сердечні стільники.

ЛЕВИ. Вам належить вальсувати під кармічні акорди, пожинаючи "урожай" допущених промахів і набиратися мудрості. Чому так сталося і за що, буде хвилювати дуже сильно. Відповіді прийдуть скоро, ви блискуче усвідомлюєте, де зло, а де добро, пізнавши істину і відчувши вищий сенс буття.

Те, що вчора пробуджувало трепет серця, надихало, стане несуттєвим – з'являться нові захоплення, ідеали.

Більше спілкуйтеся зі старим оточенням, близький сусід краще далекого родича. Покровителів знайдете в колі давніх знайомих, приятелів, братів, сестер.

Сили вкладайте саме в ту професійну сферу, де ваше творче покликання розквітає і де гідно платять. Гнути спину за мізерну плату протипоказано. Знайте собі ціну і торгуйтеся з працедавцями!

ДІВИ. Якщо хочете зійти на вершину Божественної любові (з давнім супутником) – дерзайте! Під лежачий камінь вода не тече, зараз ви володієте високим сексуальним потенціалом і його слід негайно "реалізувати".

Тема самовіддачі в партнерстві найактуальніша. Але грузнути у взаєморозрахунках (ти мені – я тобі) не можна, йдіть на жертви, не вимагаючи нічого натомість. Тоді обранець розквітне чеснотами, назавжди підкоривши ваше серце. І не сумнівайтеся, це ваш ідеал – взули свої чоботи!

Сміливо руліть, демонструючи свої найкращі якості і прислухаючись до порад партнера.

ТЕРЕЗИ. Тема гармонійних ділових відносин – ключова. Закладається фундамент співпраці на майбутній рік з продовженням, підписанням нових контрактів, від яких залежать кар'єрні перспективи. З ким із компаньйонів об'єднатися, взяти в надійні попутники, створивши професійну досвідчену команду? Завдання підйомне, потрібно лише довести свою конкурентоспроможність і професійну компетентність. А це у вас на вищому рівні. Орати, як кінь, теж вмієте.

Втім, поки що потрібно тягнути віз старих обридлих зобов'язань (до 15 квітня). Не перестарайтеся з роботою, ризикуєте звалити на себе чужий кармічний вантаж і захворіти.

Тест на відхилення від програми – хвороби, погане самопочуття. Вчіться вчасно ухилятися, відпочивати на самоті, займаючись улюбленою справою.

І не забудьте "розкуркулити" інвесторів, залучити благодійників, вчасно натискаючи на таємні "кнопки! Саме від їх щедрості залежить ваше благополуччя.

СКОРПІОНИ. Бажаєте утриматися на діловому плаву, мати владу над іншими – служіть їм вірою і правдою, проявляйте творчу оригінальність в роботі. Віддаючи, ви ростете духовно, збагачуєтеся матеріально. Адже "топка" особистого щастя без турбот про долю інших може згаснути. І прагніть до шлюбної ідилії, зараз це доленосне завдання. Якщо партнер є вашим другом, значить, непідйомних масштабних проектів для вашого союзу не існує.

Майбутнє щастя сім'ї в руках коханих, зятів, невісток. А синам, дочкам слід поки що приборкати норов, нехай рулить половинка.

СТРІЛЬЦІ. Кар'єристи, професіонали, бізнесмени рухаються доленосним шляхом, устеленим квітами удачі. Тут ви затребувані на все "сто". Дотримуйтеся субординації, опановуючи роллю керівника – виконавця. Головне – тонко відчувати, коли командувати, а коли підкорятися і не тиранити підлеглих.

Якщо не терпиться попустувати, випустити романтичний пар, пустившись в шалені розваги – будь ласка! Грайте, розважайтеся, зако^-^теся, знайомтеся з цікавими людьми (нехай їх статус вас не цікавить). Ваше завдання – запалити святковий феєрверк і ощасливити тих, хто занепав духом. Якщо знайшли бажану половинку – все відмінно, кайфуйте під милозвучний стукіт двох сердець!

У рідних стінах витає дух "секонд хенду", налагоджуйте відносини з рідними, розплутуючи старі кармічні вузли.

КОЗЕРОГИ. Компас долі вказує на серцеву сферу. Любіть! Паралельно облаштовуйте домашнє гніздо, реалізуючи незатребуваний запал господарського ентузіазму під рідним дахом. З домочадцями можливі конфлікти, тому все погоджуйте, переконуйте їх в правильності втілення оригінальних ідей з оновлення меблів, затій по ремонту і разом злагоджено трудіться над створенням в будинку побутового і емоційного комфорту.

Вихованню дітей приділіть особливу увагу.

Повернення старого приятельського оточення зумовлене кармічно (до 15 квітня). Навіщо? Щось залишилося незавершене в ваших стосунках, і доля вимагає розставити тут акценти.

ВОДОЛІЇ. Якщо ви здатні до адаптації в різних умовах, це активізує розквіт талантів і самоствердження в соціумі. Розширюйте коло знайомств, вам всюди раді, двері всюди відкриті. Розвивайте інтелект, накачуйте розумові "біцепси", ваша блискуча кмітливість і ділова спритність – запорука тріумфу в будь-якій діяльності. Але пріоритет доцільно віддати домашнім справам. Роль сімейної берегині – основна, якщо дорожите особистим щастям і інтересами домочадців.

Вантаж особистих бажань – ярмо з минулого, зробіть тут ревізію, і відмовтеся від деяких, в результаті звільніть ресурси для прогресивних починань.

На друзів не покладайтеся, дружба – це сфера спокус, де паразитує нечистий.

РИБИ. Ви несподівано виявите, що стали завзятими трудоголіками, а якщо є матеріальний стимул – здатні гори перевернути. На щастя, природа обдарувала прекрасними талантами, які зараз фонтанують, саме час "конвертувати" цю валюту на благо фінансового зростання. Активно спілкуйтеся з людьми, розширюйте сферу контактів, керуючись взаємовигідними інтересами. І нехай практицизм стане тут вам вірним союзником. А пусті балачки – це марнотратство дорогоцінних ресурсів.

В особистому гардеробі переважають старі смаки, ностальгія за старою модою, насолоджуйтеся (до 16 квітня) дежавю. Зараз ви особистість з особливим шармом чарівності, що йде зсередини.


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: