spot_img
18.5 C
London
додомуСуспільство«Закарпаття надихає»: «Наша Файта» – про роботу, популярнi проекти та плани на...

«Закарпаття надихає»: «Наша Файта» – про роботу, популярнi проекти та плани на майбутнє

«Закарпаття надихає»: «Наша Файта» – про роботу, популярнi проекти та плани на майбутнє

Закарпаття оригінальне не лише численними природними «родзинками», сплетінням національностей та діалектів, а й талановитими творчими людьми. Одними з таких є учасники команди «Наша Файта». Сьогодні, 20 березня, виповнилося рівно три роки з дня створення популярного закарпатського бренду. Хоча саме стільки часу гумористи активно виступають і поза межами області, організацією свят займаються вже вісім років.

«Закарпатський кореспондент» поспілкувався з одним із керівників «Нашої Файти» Михайлом Карпенком про найцікавіші проекти, дозвілля та джерела натхнення.

Перші закарпатські стікери

До знаменної дати «Наша Файта» підготувала для прихильників оригінальний подарунок – «Перші Закарпатські Стікери». Як зазначають гумористи, «відтепер Мікі в кожному діалозі, в кожному куточку нашої області, в кожному мобільному телефоні, як згадка про те, наскільки цікавим та колоритним є наш рідний край».

Як не дивно, на створення стікерів надихнула тема заробітчанства. Через складні економічні умови в державі багато закарпатців змушені працювати за кордоном. Про тугу за оригінальним діалектом і розповіли друзі, тому «Наша Файта» вирішила зробити щось, аби рідне слово могло бути ближчим, незалежно від місця перебування мовців. Допомогла реалізувати ідею талановита київська художниця Леся Лучко, яка й намалювала героя популярного мультфільму – кота Мікі.

Читайте також: “Отвічаву, Бога ти, Но типирь”: закарпатські стікери вже в Мережі

«Закарпаття надихає»: «Наша Файта» – про роботу, популярнi проекти та плани на майбутнє
Закарпатський мультсеріал «Наша Файта»

Фразу «Мамко, я у вароши» можуть зрозуміти тільки закарпатці, а ще ті, хто дивився мультфільм «Наша Файта». У кількох серіях талановиті гумористи разом з аніматорами цікаво та професійно передали колорит Закарпатської області, тим самим доводячи, що якісний продукт можна створювати і на місцевому рівні.

«Якщо сидіти і працювати, за місяць можна зробити цілу серію, та коли більшість часу забирає основна робота, то, буває, для проекту потрібно й до року», – кажуть мультиплікатори. Зізнаються, що надихає саме Закарпаття.

Учасники команди розповідають: «Ми багато подорожуємо Закарпаттям. Як би то не здавалося дивним, щороку відкриваємо щось нове в кожному куточку нашого краю».

Ідея створення першої серії мультфільму виникла зі знайомства з художником-аніматором Олександром Німцем, який точно відчув настрої гумористів.

Для створення мультфільму, розповідають, потрібно багато часу, сил та енергії. Але популярність серед глядачів переконує: це того варте!

Совпадение? Не думаву!

І хоча для створення пародії на програму «Вести с Дмитрием Киселевым» потрібно було не так багато часу, популярність відео не менша. Напевно, важко знайти закарпатця, який би не чув про Пасульова «Двести». Ключова фраза «Совпадение? Не думаву!» стала однією з найпопулярніший серед прихильників «Файти».

Творчість «Нашої Файти» не обмежується тільки відеороликами, гумористи йдуть в ногу з часом і завжди знаходять спосіб оригінально привітати закарпатців з тим чи іншим святом. До прикладу, як зробили цьогоріч до Дня закоханих.

Читайте також:День усіх закоханих по-закарпатськи: “Наша Файта” знову підкорює Мережу

Над створенням проектів популярного бренду працює творча команда, яка складається з 14 людей. Гумористи активно виступають у різних куточках Західної України. Зокрема, часто створюють настрій у Львові. Тому саме там і був знятий рекламний відеоролик «Нашої Файти», який ще взимку з великим успіхом «розлетівся» соціальними мережами.

Охочих відсвяткувати важливу дату під супровід хорошого настрою, створеного закарпатськими гумористами, постійно більшає.

За словами Михайла Карпенка, численні корпоративи ще раз доводять, якою б не була ситуація в державі, хоча б раз на рік людям потрібна «розрядка» і заряд позитивом на цілий робочий період.

Гумористи зізналися, що люблять не тільки проводити корпоративи для когось, а щороку це роблять і виключно для своєї команди. Цікаво, що кожного разу такий захід є тематичний, наприклад, вони вдягають жартівливу форму рокерів, панків тощо.

Светри «Нашої Файти»: тепло й колоритно

Ідея у лідерів команди виникла із бажання зробити оригінальну новорічну фотосесію для своїх працівників. Як варіант, Михайло Карпенко запропонував створити светри із силуетами закарпатських міст. Ці зображення розробив дизайнер Ярослав Мячин. Цікаво те, що насправді при створенні світлин було використано фотомонтаж, однак шанувальники творчості «Нашої Файти» після побаченого просто «завалили» гумористів схвальними відгуками і повідомленнями про бажання придбати такий одяг. Тому попит допоміг, аби ці светри з назвами закарпатських міст стали реальністю. Загалом на втілення ідеї було використано немало часу, оскільки технічна реалізація є досить складною.

«Закарпаття надихає»: «Наша Файта» – про роботу, популярнi проекти та плани на майбутнє

Однак після довгого пошуку фабрики, яка змогла б точно реалізувати задум, вдалося знайти таке підприємство саме в Ужгороді, тому светри можна вважати абсолютно закарпатськими – від ідеї і до створення. Наступного року обіцяють створити такі ще й різних фасонів. Тому не тільки туристи можуть практично використовувати згадку про Закарпаття, я й краяни доповнити гардероб оригінальною річчю.

Секрет успіху «Нашої Файти» простий – любити те, що робиш, а також помічати натхнення в усьому, що оточує. Михайло Карпенко анонсує: «Через тиждень очікуйте новий проект, теж дуже веселий».

«Закарпатський кореспондент» бажає творчій команді ще більше креативних ідей і успішної популяризації якісного продукту, створеного в нашому краю. Адже Закарпаття справді надихає!

Останні новини:

До теми: