spot_img
18.5 C
London
додомуНадзвичайні подіїЗакарпатські правоохоронці розшукали зниклу 16-річну дівчину

Закарпатські правоохоронці розшукали зниклу 16-річну дівчину

Стурбована мати заявила в поліцію про зникнення доньки. Працівники поліції встановили місце перебування неповнолітньої мешканки Ужгородського району та з’ясували причину зникнення

Закарпатські правоохоронці розшукали зниклу 16-річну дівчину

4 березня ввечері в поліцію звернулася стурбована жителька с.Малі Геївці Ужгородського району та повідомила про зникнення своєї 16-річної доньки. Заявниця розповіла, що напередодні її донька поїхала до своєї бабусі в обласний центр. Після цього мати ще розмовляла з донькою по телефону, і в розмові остання повідомила, що поїде до своїх знайомих у Львівську область. З того часу телефон дівчини був вимкненим і додому вона не поверталася.

Оперативники Ужгородського районного відділення поліції спільно з працівниками ювенальної поліції області встановили місцезнаходження неповнолітньої. Як з’ясувалося, дівчина поїхала в гості до родичів своєї подруги в сусідній Перечинський район. Пояснює, що матері не встигла повідомити, бо в неї розрядився мобільник.

З розшуканою дівчиною спілкувалися представники ювенальної поліції, які пояснили їй про неприпустимість та наслідки такої поведінки, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Останні новини:

До теми: