back to top
spot_img
19 C
London
додомуКриміналВзявся за старе: у Мукачеві правоохоронці знайшли викрадача кабелю

Взявся за старе: у Мукачеві правоохоронці знайшли викрадача кабелю

29-річний мукачівець вже має имість за крадіжки, а тепер попався поліції на крадіжці електрокабелю з території приватного підприємства. За даним фактом розпочато кримінальне провадження, речовий доказ вилучено

Взявся за старе: у Мукачеві правоохоронці знайшли викрадача кабелю

З заявою в Мукачівську поліцію звернувся 41-річний місцевий підприємець. Заявник повідомив про те, що вночі з його підприємства, яке розташоване на обїзній дорозі м.Мукачева, невідомі и викрали вночі близько 60 метрів електричного кабелю. Сума заподіяних збитків склала 1200 гривень.

Справою зайнялись працівники кримінальної поліції. В ході оперативно-розшукових заходів встановлено, що крадіжку кабелю з підприємства скоїв 29-річний мукачівець, який уже має судимість за крадіжки.

За даним фактом розпочала кримінальне провадження, речовий доказ вилучено, повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Останні новини:

До теми: