Вхiд на сайт
Авторизацiя

На шляху до нової ефективності

На шляху до нової ефективностіСучасні тенденції глобалізованого світу свідчать про те, що тільки той хто найбільш ефективно використовує власні ресурси отримує конкурентні переваги в довгостроковій перспективі. Пройшов час детенсивного та екстенсивного розвитку. На порозі нового інформаційного суспільства стоять нові завдання, виконання яких можливо тільки інтенсивним шляхом, на основі сучасних досягнень науки і техніки. До одних із найосновоположних - відноситься підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів (які, як правило, є обмеженими).

Енергетична сфера є важливою для людства в цілому, вона є підґрунтям до зміни етапів його розвитку. Тому, актуальність питань енергозбереження та енергоефективності є необхідним для суспільства і потребує постійної уваги, як з боку органів державної влади, так окремих осіб.

За сучасних умов, нашим завданням стало наздогнати енергоефективність національної економіки, на що не приділялось достатньої уваги протягом десятиліть. Це важке, але необхідне завдання, від виконання якого буде залежати подальша економічна ефективність країни в цілому.

На шляху до нової ефективностіДля цього повинні бути направлені ресурси на технічне та енергетичне переоснащення виробництва, домогосподарств та приватний сектор. Це потребує не тільки значних фінансових ресурсів, а й передової технології, використання провідних технічних засобів та досягнень науки і техніки.

Вирішенням цих завдань повинні займатися не тільки органи державної влади, але й спеціалізовані підприємства. Одним із таких, що йде в ногу з часом в технічному плані, є і наш завод віконних конструкцій ТМ Nобілекс.

Використання продукції такого виробника забезпечить:
1. для суспільства:
- зменшення споживання не відновлювальних природних енергетичних ресурсів;
- покращення екологічної ситуації;
- збільшення надходжень до бюджетів різних рівнів:
- покращення екстер’єру житлових забудов та масивів.
2. для органів державної влади:
- покращення енергетичного балансу країни;
- зменшення імпорту енергоресурсів;
- оновлення якості житлового фонду.
3. для індивідуальних забудов:
- економія на оплаті комунальних послуг;
- використання екологічних матеріалів, підтримка екологічної безпеки;
- підвищення рівня життя.

На шляху до нової ефективностіПозитивним є те, що держава впроваджує фінансові механізми стимулювання інвестицій в енергоощадні заходи та енергоощадні технології шляхом компенсації частини відповідних витрат (на даний час це 35 %).

Постійним учасником та партнером таких державних програм є Завод віконних конструкцій ТМ Nобілекс, що дозволяє споживачу отримати якісну енергоефективну продукцію за сприятливою кінцевою вартістю, що значно менше за ринкову.

Отже, на порозі нової ефективності Україну чекають якісні зміни в енергозбереженні, впровадження яких дозволить отримати значні конкурентні переваги у майбутньому. Флагманом таких змін на регіональному рівні є завод віконних конструкцій ТМ Nобілекс.

Докладно про процедуру оформлення теплого "кредиту" читайте за посиланням (НАТИСНІТЬ ТУТ).

Андрій Півень,
кандидат юридичних наук,
кандидат історичних наук,
генеральный директор ТОВ “Стеклолюкс-Ужгород”,
ТМ NобілексВи зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: