На перше вересня серед усіх адміністративних одиниць краю в Ужгороді тариф на водопостачання та водовідведення є найбільшим – 11,84 гривень за метр кубічний. Трохи менше – 10,24 платять мешканці Сваляви.
Більше дев\’яти гривень тариф встановлено для жителів Виноградова (9,9), Волівця (9,86), Великого Березного (9,71), Рахова (9,4), Тячева (9,35) , Хуста (9,19) та Берегова (9,18). В другому за величиною місті області – Мукачеві населення платить за водопостачання та водовідведення 7,43 гривень. Найдешевша вода в Чопі – всього 5,54 за метр кубічний.
В усіх містах, окрім Ужгорода та Берегова тарифи встановлювали місцеві ради. В обласному центрі та Берегові – Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.