back to top
spot_img
26.3 C
London
додомуКриміналПоліцейські Закарпаття викрили махінації з пальним на понад мільйон: директорці фірми повідомили...

Поліцейські Закарпаття викрили махінації з пальним на понад мільйон: директорці фірми повідомили про підозру

 

Слідчі поліції Мукачева за оперативного супроводу співробітників Управління протидії кіберзлочинам в Закарпатській області викрили протиправну 42-річної директорки одного з місцевих товариств.

У ході слідства поліцейські встановили, що на початку 2024 року фігурантка уклала договір на постачання дизельного пального з іншим місцевим товариством. За умовами угоди, підприємство закупило майже 30 000 літрів дизпалива на понад 1,34 млн грн.

Усвідомлюючи, що чна поставка не відбудеться, оскільки паливо було відсутнє на балансі підприємства, фігурантка переконала представників фірми здійснити повну оплату, обіцяючи поставку впродовж трьох днів. Проте після того, як оплата надійшла на рахунок товариства, не маючи наміру виконати умови договору, зловмисниця вивела кошти через фіктивні платежі.

Надалі жінка здійснила низку фінансових операцій, за допомогою яких легалізувала понад 1 мільйон гривень. Вже після цього, маючи доступ до електронного кабінету платника податків, підозрювана незаконно зареєструвала в системі фальсифіковану акцизну накладну, нібито підтверджуючи поставку дизельного пального.

У ході слідства та оперативних заходів поліцейські зібрали доказову базу та повідомили жінці про підозру за трьома статтями, а саме за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем в умовах воєнного стану, за ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України — легалізація (відмивання) грошових коштів, одержаних злочинним шляхом, та ч. 1 ст. 362 КК України — несанкціонована зміна інформації в електронних системах.

Доове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області

v9db0cd888c7b32401ea1f98c008960e5e 686299c013773

Останні новини:

До теми: