Вчора до міліції Ужгорода з мобільного телефону надійшло повідомлення, що приміщення Ужгородського міжрайонного суду «заміноване» та через 10-ть хвилин станеться вибух.
Терміново, було піднято на «ноги» весь особовий склад відділу, на місце ймовірного вибуху виїхала група розмінування, кінологічна служба,МНС та інші зацікавлені служби та відомства.
З приміщення суду терміново, було проведено евакуацію 109 громадян, які знаходилися в приміщенні суду.
Провівши детальний огляд приміщення відповідні служби не знайшли ніяких вибухових пристроїв або речовин. Зараз міліція шукає «телефонного терориста», якому загрожує досить суттєва кримінальна відповідальність.
Нагадаємо, що до цього «телефонні терористи » неодноразово мінували Ужгородський залізничний вокзал дзвінки про замінування надходили з території АТО (Східна Україна).
