Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини > Крадія-рецидивіста з Рахівщини засуджено до 6 років ув’язнення

Крадія-рецидивіста з Рахівщини засуджено до 6 років ув’язнення


28-04-2022, 10:00
Крадія-рецидивіста з Рахівщини засуджено до 6 років ув’язнення
За доводами прокурора Рахівського відділу Тячівської окружної прокуратури Святослава Юсипа місцевого жителя засуджено до 6 років ув’язнення за серію крадіжок та незаконне заволодіння транспортним засобом (ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 289 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

У суді прокурор довів, що закарпатець причетний до кількох крадіжок, вчинених у Рахові в липні минулого року. Встановлені факти викрадення барсетки з грошима та документами, електроінструменту, а також незаконного заволодіння мотоциклом, який знаходився у гаражі. Крім того, обвинувачений намагався проникнути і до інших гаражних приміщень та автомобіля, аби викрасти звідти майно місцевих жителів.

До цього чоловік вже був судимий за крадіжки та порушення недоторканості житла і відбув три роки за ґратами. Наразі ж він під вартою, де перебуватиме до вступу вироку в законну силу.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).Вернуться назад