Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Коронавірус: 5 областей України виходять з "червоної" зони карантину

Коронавірус: 5 областей України виходять з "червоної" зони карантину


26-03-2022, 18:00
Коронавірус: 5 областей України виходять з "червоної" зони карантину
МОЗ має розробити зміни до встановлення карантину у зв’язку з воєнним станом, пише УНІАН

З 27 березня "червоний" рівень епіднебезпеки у зв'язку з поширенням COVID-19 скасовується у Закарпатській, Івано-Франківській, Луганській, Рівненській та Хмельницькій областях.

Як повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов у своєму Telegram-каналі, відповідне рішення ухвалено за результатами позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"За результатами Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 27 березня "червоний" рівень епідемічної небезпеки на території Закарпатської, Івано-Франківської, Луганської, Рівненської та Хмельницької областей", - зазначив він.

За словами Немчінова, комісія доручила Міністерству охорони здоров'я забезпечити розробку змін до постанови Кабміну про встановлення карантину щодо особливостей застосування обмежувальних протиепідемічних заходів на території регіонів у зв'язку з введенням з 24 лютого воєнного стану в Україні.
Вернуться назад