Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Фейк: електроприлади з розеток виключати не треба!

Фейк: електроприлади з розеток виключати не треба!


26-02-2022, 18:00
Фейк: електроприлади з розеток виключати не треба!

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» спростовує черговий фейк!

Електроприлади з розеток виключати не треба! ПрАТ «Закарпаттяобленерго» спростовує черговий фейк!

Шановні закарпатці, гості краю! Чергове неправдиве повідомлення шириться спільнотами та групами у VIBER, Telegram та інших соціальних мережах. В основному його поширюють, на жаль, освітяни. ПрАТ «Закарпаттяобленерго» просить не вірити фейкам!!!

Зокрема, Закарпаттям розходиться така чергова фейкова інформація: «Добрий день, шановні батьки! На ніч вимкніть із розеток абсолютно всю техніку, починаючи з 23.30. Переключатимуть на українське живлення, стрибатиме напруга. Може все згоріти. Повідомте всіх, кого можете. Тримаємося разом! Всім нам мирного неба над головою і Божої ласки».

Адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» офіційно заявляє: оператор системи розподілу працює в штатному режимі, всі об’єкти електроенергетики області заживлені й працюють, необхідності відімкнень електроприладів з мережі немає!
Просимо в разі отримання такого чи подібного повідомлення, особливо щодо планових відключень, просимо не довіряти їм наосліп, не поширювати, не сіяти паніку, а перевіряти інформацію на офіційному сайті ПрАТ «Закарпаттяобленерго» https://zakarpat.energy/, на фейсбук-сторінці товариства https://www.facebook.com/Zakoblenergo чи зателефонувати за номером 0800501620.

Будь-яку іншу інформацію перевіряйте на офіційних сайтах установ, державних органів!
Закликаємо довіряти тільки офіційним каналам комунікації!
Вернуться назад