Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > За час перебування в «червоній» зоні поліція зафіксувала майже пів сотні порушень карантинних обмежень

За час перебування в «червоній» зоні поліція зафіксувала майже пів сотні порушень карантинних обмежень


15-02-2022, 12:35
За час перебування в «червоній» зоні поліція зафіксувала майже пів сотні порушень карантинних обмежень

Співробітники поліції під час щоденних рейдових перевірок за час перебування Закарпаття у «червоній» зоні виявили 44 порушення карантинних обмежень. Такі заходи проводяться постійно і спрямовані на покращенні епідеміологічної ситуації в регіоні

З 11 лютого, тобто з моменту входження Закарпаття в «червону» зону карантину, поліція провела 608 перевірок дотримання протиепідеміологічних обмежень. У цей період на території області працювало від 11 до 19 груп з числа поліцейських, медиків, фахівців Держпродспоживслужби, Укртрансбезпеки та муніципальної варти.

Як і раніше найбільше перевіряються заклади громадського харчування, за звітний період кількість обстежених налічує – 243, а також торгівлі – 265.

Загалом виявлено 44 порушення карантинних обмежень. Найбільше таких спостерігається в Ужгороді – 32% від загальної кількості, та в Мукачеві – 20%.

Співробітники поліції складають на порушників адмінматеріали відповідно до статті 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей).

Такі перевірки продовжуватимуться і надалі, вони спрямовані на покращення епідеміологічної ситуації в області, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.


Вернуться назад