Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > В Ужгороді відбувся круглий стіл лікарів-рентгенологів та сімейних лікарів: всі подробиці

В Ужгороді відбувся круглий стіл лікарів-рентгенологів та сімейних лікарів: всі подробиці


31-01-2022, 19:00
В Ужгороді відбувся круглий стіл лікарів-рентгенологів та сімейних лікарів: всі подробиці
26 січня в медичному центрі «Діамед» стартував триденний круглий стіл лікарів-рентгенологів. Мета заходу – обговорити доступність та ефективність рентгенодіагностики в сучасних умовах.

На круглому столі лікарів-рентгенологів та лікарів сімейної медицини обговорили доступність та ефективність рентгенодіагностики в сучасних умовах. Триденний захід проходив у медичному центрі "Діамед".

Обговорили організацію роботи у відділенні променевої діагностики і взаємозв'язки лікарів-рентгенологів з первинною ланкою медичної допомоги - сімейних лікарів.

"Сьогодні ми обговорили питання доступності рентгенодіагностичних процедур і доцільності виконання рентгенограм при певних патологічних змінах. Тобто саме роботу і тісну співпрацю між сімейними лікарями і лікарями-рентгенологами, які працюють на рентгендіагностичних апаратах",- розповіла Владислава Агій, лікар-рентгенолог, завідувач діагностичного відділення медичного центру "Діамед".

В Ужгороді відбувся круглий стіл лікарів-рентгенологів та сімейних лікарів: всі подробиці

Участь у круглому столі взяли столичні колеги та лікарі з інших міст України. Лікарі обмінювалися досвідом для забезпечення ефективної роботи рентгенодіагностики.

Детальніше про подію - у сюжеті телекомпанії М-студіо:


Більше про послуги медичного центру "Діамед" за адресою м.Ужгород, вул.Швабська, 43:

- на сайті https://diamed.uz.ua/
- в соцмережах https://www.facebook.com/diamedMC/

Контактні телефони: +38(050)1005900, +38(095)1000043, +38(0312)428080
Вернуться назад