Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Суд виніс вирок жителю Міжгір’я, якого обвинувачують у побитті поліцейського

Суд виніс вирок жителю Міжгір’я, якого обвинувачують у побитті поліцейського


11-01-2022, 15:00
Суд виніс вирок жителю Міжгір’я, якого обвинувачують у побитті поліцейського
Вироком Хустського районного суду жителя Міжгір’я засуджено до 1 року 3 місяців обмеження волі за заподіяння тілесних ушкоджень працівнику правоохоронного органу (ч. 2 ст. 345 КК України). Про це інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Під час судового засідання начальник Міжгірського відділу Хустської окружної прокуратури довів, що чоловік наніс патрульному поліцейському удар ліктем в обличчя, спричинивши легкі тілесні ушкодження. Інцидент стався поблизу одного з магазинів у Міжгір'ї 7 липня 2021 року.

Правоохоронці приїхали на виклик продавчині, що скаржилася на хуліганські дії обвинуваченого. Останній у стані сп’яніння поводився неадекватно, на законні вимоги поліції не реагував, натомість лаявся і чіплявся до присутніх.

Взявши до уваги всі обставини вчинення правопорушення, суд обрав засудженому покарання у виді обмеження волі. Після вступу вироку в законну силу чоловіка направлять до виправного центру.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).
Вернуться назад