Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > У МОЗ не виключають можливість введення локдауну через новий штам "Омікрон"

У МОЗ не виключають можливість введення локдауну через новий штам "Омікрон"


3-01-2022, 16:00
У МОЗ не виключають можливість введення локдауну через новий штам "Омікрон"
В Україні можливе введення локдауну через новий штам коронавірусу "Омікрон". Цей варіант допустив головний санлікар Ігор Кузін в інтерв'ю "Супільному".

Так, Кузьмін зазначив, що "Омікрон" може призводити до непередбачуваних наслідків. Проте, за його словами, зараз про локдаун не йдеться.

"Зараз про локдаун не йдеться, але потенційно залежно від розвитку ситуації можливо все", - заявив він.

Кузін зазначив, що спрогнозувати остаточно, яка кількість хворих фіксуватиметься, яке буде навантаження, немає можливості.

"Але локдаунів поки що не очікуємо", - зазначив він.

Як повідомляли Українські Новини, 1 січня кількість виявлених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 в Україні збільшилася на 1 863 до 3 674 538, кількість померлих від захворювання - на 98 осіб до 96 187, при цьому за добу кількість нових випадків знизилася на 62,9 %, нових летальних – на 48,4%.

Раніше глава ВООЗ заявив, що пандемія коронавірусу затягується, внаслідок чого людству необхідно приготуватися до появи нових штамів коронавірусу.
Вернуться назад