Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Стрімкі пологи: вночі закарпатка народила в автомобілі «швидкої»

Стрімкі пологи: вночі закарпатка народила в автомобілі «швидкої»


30-12-2021, 13:00
Стрімкі пологи: вночі закарпатка народила в автомобілі «швидкої»

Завдяки безпомилковому рішенню фельдшера вдалося врятувати життя новонародженого, інформує КНП "Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги" ЗОР.

Вчора в 23.15 на диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик з Перечина – народжує жінку.

Бригада № 400 у складі фельдшера Тетяни Головей та водія Петра Левіцького вже за 4 хвилини була біля пацієнтки. У 21-річної породіллі це вже 4-і пологи. За її словами, на обліку у лікаря вона не перебувала і перейми тривають вже близько 2-х годин.

Але тільки жінка підійшла до автомобіля «швидкої», як різко почалася родова діяльність. Екстремально стрімкі пологи потребували негайного втручання медиків. На рахунку - кожна секунда. Відтак – фельдшер прийняла рішення діяти негайно. Маля народилося в автомобілі «швидкої». У новонародженого було подвійне обвиття пуповиною шиї і якби втратили дорогоцінний час на транспортування породіллі, то ситуація була життєзагрожуючою для дитини.

У Тетяни Головей це вже треті пологи «на колесах». Вона дуже вдячна своїм наставникам які надали грунтовні знання під час навчання у медучилищі. А також - водію, він діяв швидко і професійно, оперативно надавав все необхідне для роботи.

Новонародженого та маму було доставлено до пологового відділення Перечинської лікарні.
Вернуться назад