Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Вагітні жінки чи матері малолітніх дітей також мають стати на військовий облік, — Міноборони

Вагітні жінки чи матері малолітніх дітей також мають стати на військовий облік, — Міноборони


26-12-2021, 15:00
Вагітні жінки чи матері малолітніх дітей також мають стати на військовий облік, — Міноборони
Нові правила постановки жінок на військовий облік, прийнятий нещодавно Міністерством оборони України, також поширюватимуться на вагітних жінок, а також матерів малолітніх дітей. Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони.

"Вагітні жінки та/або з малолітніми дітьми теж беруться на військовий облік. Як і у випадку чоловіків, у ТЦК та СП для жінок буде враховуватися стан здоров’я людини та його сімейні обставини", — йдеться в повідомленні ГУР.

У відомстві також нагадали, що процедура постановки на військовий облік для жінок буде подібною до тієї, через яку проходять чоловіки.

Як повідомляли Українські Новини, 17 грудня набрав чинності Перелік спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після отримання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних.

В Україні поки немає алгоритму оформлення жінок на військовий облік, проте в міністерстві оборони пообіцяли розробити його до кінця місяця.
Вернуться назад