Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > З доходів закарпатців сплачено майже 360 млн грн військового збору на реформування армії

З доходів закарпатців сплачено майже 360 млн грн військового збору на реформування армії


21-12-2021, 14:00
З доходів закарпатців сплачено майже 360 млн грн військового збору на реформування армії

З легальних доходів закарпатців у січні-листопаді 2021 року сплачено 359,4 млн грн військового збору, що на 73,7 млн грн перевищує надходження аналогічного періоду 2020 року. Про це інформує Олексій Петріченко, начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області.

Відповідно до податкового законодавства, платниками збору на розвиток української армії є:

- фізична особа-резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи;
- фізична особа-нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні;
- податковий агент.

Військовим збором обкладаються доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання), а також іноземні доходи – доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.

Військовий збір, який спрямовується на підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі, запроваджено із 3 серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% від об’єкта оподаткування, інформує ДПС у Закарпатській області.

За словами очільника податкового відомства Закарпаття, фахівці податкової служби впевнені, що позитивна динаміка надходжень військового збору є переконливим результатом співпраці податківців з роботодавцями регіону, які в свою чергу підтверджують свій патріотизм на ділі.


Вернуться назад