Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > На Рахівщині тривають роботи з ліквідації наслідків липневого паводку

На Рахівщині тривають роботи з ліквідації наслідків липневого паводку


18-12-2021, 11:00
На Рахівщині тривають роботи з ліквідації наслідків липневого паводку

За сприятливих погодних умов роботи з ліквідації наслідків цьогорічного паводку в смт Ясіня та в с. Богдан Рахівського району продовжуються.

Про це йшлося на нараді під керівництвом заступника голови Закарпатської ОДА Іштвана Петрушки з представниками райдержадміністрації та відповідних територіальних громад.

«Пів року тому життя місцевих жителів поділилося на "до" та "після": негода завдала масштабних збитків. Завдяки оперативному реагуванню відповідальних осіб та служб вдалося тоді відновити критично важливу інфраструктуру, розчистити домогосподарства, забезпечити людей усім необхідним», – прокоментував Іштван Петрушка.

За його словами, і сьогодні роботи з ліквідації наслідків паводку тривають, зокрема тут проводять комплексні заходи з берегоукріплення.

«Це питання перебуває під особистим контролем керівництва області. Підрядникам необхідно прискоритися, щоб встигнути завершити роботи ще до початку значних опадів, оскільки погожих днів у гірській Рахівщині залишається все менше», – підкреслив заступник голови Закарпатської ОДА.

На Рахівщині тривають роботи з ліквідації наслідків липневого паводку

Вернуться назад