Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Завдяки повідомленню місцевого жителя поблизу кордону затримали правопорушника

Завдяки повідомленню місцевого жителя поблизу кордону затримали правопорушника


12-11-2021, 12:00
Завдяки повідомленню місцевого жителя поблизу кордону затримали правопорушника
Беззаперечним свідченням довіри населення до прикордонників та запорукою успіху у справі охорони державних рубежів є тісна взаємодія «зелених беретів» з жителями прикордоння.

Зокрема, завдяки інформації від місцевого населення, військовослужбовцям відділу «Великий Березний» учора ввечері вдалося затримати іноземця, який мав намір незаконно перетнути українсько-словацький кордон. Місцеві жителі повідомили про рух невідомої особи в бік кордону.

Правоохоронці вислали у вказане місце додатковий наряд, який виявив на околиці села Стричава Ужгородського району підозрілого чоловіка. Він мав при собі закордонний паспорт громадянина Казахстану та визнав, що мав на меті дістатися Словаччини у незаконний спосіб.

З метою з’ясування обставин справи та складання процесуальних документів іноземця затримали в адміністративному порядку та доправили у прикордонний підрозділ. За спробу незаконного перетинання державного кордону України йому доведеться відповідати перед судом, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Вернуться назад