Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Ні зарплати, ні лікарняних: які неприємні сюрпризи чекають на невакцинованих українців від 8 листопада

Ні зарплати, ні лікарняних: які неприємні сюрпризи чекають на невакцинованих українців від 8 листопада


6-11-2021, 16:00
Ні зарплати, ні лікарняних: які неприємні сюрпризи чекають на невакцинованих українців від 8 листопада
Чиновники та педагоги, які не отримали щеплення проти COVID-19, будуть відсторонені від роботи, пише ТСН

Відповідно до постанови Кабміну, яка набуває чинності у понеділок, 8 листопада, певна категорія українців, серед яких державні службовці та працівники навчальних закладів, що відмовляються або ухиляються від проведення щеплень проти COVID-19, будуть відсторонені від роботи. Ба більше, Фонд соціального страхування (ФСС) не оплачуватиме їм лікарняні у випадку хвороби.

Хто залишиться без роботи
Перелік професій, для представників яких щеплення від COVID-19 є обов'язковим, визначено наказом МОЗ. Відповідно до цього документа, вакцинованими повинні бути:

працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
працівники місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
працівники закладів вищої, післявишівської, професійної, професійно-технічної, загальної середньої, зокрема спеціальної, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціальної освіти та закладів незалежно від типу та форми власності.

Відповідно до наказу або розпорядження керівника, відсторонення працівників відбувається без збереження заробітної плати. Термін встановлюється - до усунення причин, які його зумовили.
Вернуться назад